Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Mgr. Barbora Malénková Molinová
Slepá 168
Český Těšín - Mistřovice
tel: +420 605 249 163
napište nám
IČ: 07040091

Značky » HIK9 » Jaká jsou lehátka HIK9? » Jaká jsou lehátka HIK9?
Jaká jsou lehátka pro psy HIK9?

 

Hodně majitelů psů má své představy o tom, jak by měl vypadat ideální psí pelíšek. U většiny převládá názor, že by měl být měkký, pohodlný a umístěný přímo na zemi. Lehátka HIK9 jsou malinko jiná a podle všeho je právě proto psi zbožňují. Stala se velmi oblíbenými i mezi jejich majiteli pro jejich unikátní a praktické vlastnosti. Snadno se udržují čisté, dezinfekční a nesmrdí tzv. psinou, se kterou se neodvratně potýká každý standartní psí pelech.

Unikátnost psích lehátek Hik9 spočívá v ocelovém rámu s napnutou odolnou látkou té nejvyšší kvality, dovozem z Německa, která zajišťuje lehátkům HIK9 být velmi pohodlným, hygienickým i estetickým místem pro Vašeho psa na spaní, lenošení a užívání si života s vámi.

Potahy jsou vyměnitelné a dostupné ve dvou materiálech. Prvním je vzdušnější síťovina pro ty psy, kteří bývají často vlhcí, nebo špinaví či pro ty psy, kteří mají tendenci se snadno přehřát. Druhým materiálem je pevná odolná látka, která je hladší s vlákny tkanými nahusto zabraňujícími průvanu. Oba materiály se jednoduše udržují, lze je prát, čistit, denzifikovat - není nic jednoduššího. Oba druhy potahů jsou v té nejvyšší kvalitě od německého výrobce.

Potahy lehátek HIK9 se skvěle přizpůsobují tvaru vašeho psa, tímto je zaručeno, že na jednotlivé části těla psa není vyvíjen žádný nadměrný tlak, který v konečném důsledku může způsobit nevzhledné a bolestivé rány(otlaky kloubů). Teplo z těla psa zbytečně neuniká do okolí, což zajišťuje tepelný komfort psa, aniž by docházelo k případné kondenzaci pod pelechem a následnému vzniku zápachu, plíšně či navlhnutí. Tyto vlastnosti lehátek pro psy HIK9 z nich dělají dokonalé pelíšky pro psy trpící artritidou či jinými problémy s klouby. Síťovinový typ potahu je ideální pro psy, kteří trpí kožními projevy alergie, protože lehátko HIK9 lze velmi snado udržovat v naprosté čistotě, zaručuje dokonalou cirkulaci vzduchu a jakákliv menší nečistota propadá potahem, váš pes tak zůstává ležet v čistém pelíšku. Látkový typ potahu vyniká zvýšenou odolností proti poškození, je tedy vhodný také pro psy, kteří s oblibou svůj pelech demolují. Díky své konstrukci lehátka Hik9 slouží stejně dobře v jakémkoliv prostředí, u vás doma, stejně tak jako třeba na zahradě, či pod stanem.

Všechna lehátka HIK9 jsou plně složitelná a zpátky rozložitelná bez velké námahy a dodávána v přenosném obalu, takže jsou nejen perfektvním místem pro odpočinek vašeho psího společníka v domácnosti, ale i na cestách, během prázdnin nebo v případě, že váš pes musí být z nějakého důvodu umístěn v kotci či ohrádce.

Kovový rám, jehož předností je absence ostrých rohů, o které by se mohl zranit Váš pes či vy sami, je odolný proti rzi, jeho vzhled je vyleštěn pro větší líbivost a díky těmto vlastnostem je naprosto odolný proti rozmarům počasí, je-li lehátko HIK9 umístěno venku. V balení jsou dodávány i plastové koncovky nožiček lehátka tak, aby při používání v interiérech nedocházelo k poškrábání podlah.