Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Mgr. Barbora Malénková Molinová
Slepá 168
Český Těšín - Mistřovice
tel: +420 605 249 163
napište nám
IČ: 07040091

Značky » HIK9 » Kdo je firma HIK9? » Kdo je firma HIK9?
Kdo je firma HIK9?

 

Jde o malou rodinnou firmu z anglického Manchesteru, vedenou výhradně rodinnými příslušníky a o tým lidí, kteří pro ně šijí. Rodinu doplňují jejich vipetí lásky Pebble, Slate, Gneiss, Marble společně s kočkou Poppy - i tito členové rodiny se aktivně podílejí na testování a zdokonalování výrobků. Mohli jsme si jejich přítulnost a ostrost drápků osobně ověřit - takže opravdu, co odolá jejich testování, je opravdu kvalitní.
Cílem snažení Hik9 je zbavit svět smradlavých psích pelechů a nahradit je univerzálním lehátkem, který se díky své variabilitě hodí do každé domácnosti a jejího prostředí. Firma neustále pracuje na vyvíjení nových produktů a doplňků, aby jejich klienti vždycky dostali výrobek v té nejvyšší kvalitě zpracování, materiálu a praktického využití.

Důraz je kladen i na šetrný přístup k naší modré planetě, všechny výrobky jsou vyráběny, baleny a exportovány s co největším možným důrazem na šetření životního prostředí.