Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Mgr. Barbora Malénková Molinová
Slepá 168
Český Těšín - Mistřovice
tel: +420 605 249 163
napište nám
IČ: 07040091

Obchodní podmínky » Reklamační řád » Reklamace nebo výměna zboží » Reklamace nebo výměna zboží
Reklamace nebo výměna zboží

Uzavřením kupní smlouvu prostředky komunikace na dálku (tedy i v internetovém obchodě) vzniká kupujícímu dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Výměnu nebo vrácení zboží může kupující zaslat na adresu Libušina 9/44, Olomouc, 779 00

Postup při vrácení či výměně zboží v našem Eshopu KONECVODÍTKA, který prosím dodržujte:

1. Zboží je nutno vracet čisté, bez známek poškození či používání, je-li to možné, tak v původním obalu, se všemi dokumenty, které zboží identifikují, včetně visaček a veškerého příslušenství.

2. Zboží pošlete do čtrnácti (14) dnů ode dne převzetí, tzn. do konce čtrnáctidenní lhůty musí být zboží doručeno zpět k nám.

3. Při posílání zboží zpět je nutno připojit předem připravený formulář, který vyplňte či napište průvodní dopis ručně a zahrňte do něj údaje uváděné ve formuláři.

4. Nezasílejte zboží na dobírku, vyúčtování provádí dodavatel.

5. Dle obchodních podmínek je možno zaslat odstoupení od smlouvy na adresu místa podnikání nebo na email:info@konecvoditka.eu a to do čtrnácti (14) dnů ode dne převzetí zboží a zboží pak odeslat do pěti (5) pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.

Vrátí-li kupující veškeré objednané zboží, je mu vrácena celá kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Za předpokladu, že kupující vrátí pouze část zboží (a další část zboží si ponechá), bude mu vrácena poměrná část kupní ceny, která odpovídá množství vráceného zboží. V tomto případě se náklady na dopravu nevrací.

Dle zákona jsou při vrácení či výměně zboží účtovány skutečně vynaložené náklady, které jsou s tímto spjaty. Vyžaduje-li zákazník vrácení peněz za vrácení zboží složenkou, je skutečným vynaloženým nákladem poplatek za složenku dle ceníku České pošty. V případě vrácení peněz na bankovní účet se žádný poplatek za tento převod neúčtuje - upřednostňujeme tak tento způsob vrácení peněz. Žádné další poplatky nejsou účtovány.

Vyměňuje-li zákazník zboží za jiné, je skutečným vynaloženým nákladem dopravné ve výši 89,-Kč.

Na chovatelské potřeby je poskytována záruční doba 24 měsíců. Na šperky je poskytování záruka 24 měsíců na závady výrobního charakteru. Tuto záruční dobu nelze slučovat s životností šperků, respektive s běžným opotřebením. Práva ze záruky se nevztahují na poškrábání, odření, přetržení, zlomení či jiné mechanické poškození.